ISO Lublin – profesjonalne doradztwo i certyfikacja

+48 606 376 975 Kontakt

Chcesz szybko dowiedzieć się na czym polega certyfikacja ISO i ile to kosztuje?
Sprawdź krótki przewodnik "ISO w pigułce".ADEES Lublin
ul. Tomasza Zana 48
20-601 Lublin
Tel. kom.: +48 606 376 975
Tel. stacj. +48 81 44 00 802
email: zapytania@adees.net


Certyfikaty ISO wyznaczają nowy poziom jakości w przedsiębiorstwach. Dlaczego warto wdrożyć w swojej firmie? Certyfikat ISO pozwala na optymalizację działań wewnątrz firmy, a także uporządkowanie struktury, tak by działanie poszczególnych działów było jeszcze wydajniejsze. To z pewnością przełoży się na sukces firmy i jej efektywność. Wdrożenie certyfikatu ISO działa także pozytywnie na wizerunek firmy – Klienci i Kontrahenci mogą być pewni jakości usług oferowanych przez Twoją firmę.


Przeprowadzamy doradztwo w zakresie następujących certyfikatów ISO:


 • ISO 9001
 • ISO 14001
 • ISO 27001
 • ISO 45001:2018

 • Czy firmy z Lublina mogą ubiegać się o certyfikat ISO?


  Niezależnie od wielkości miejscowości, w której prowadzisz firmę, czy jej umiejscowienia na mapie, możesz z powodzeniem zdecydować się na wdrożenie certyfikatu ISO. Firma Adees zajmuje się kompleksowym doradztwem w kwestii certyfikacji ISO. Swoją siedzibę posiadamy również w Lublinie, który niezwykle dynamicznie rozwija się gospodarczo. Prowadzisz firmę w Lublinie albo w jego okolicach i zastanawiasz się nad wdrożeniem certyfikatu ISO? Zapraszamy do siedziby firmy Adees, która mieści się na Chopina 41 w Lublinie.


  Jak przebiega certyfikacja ISO?


  Wielu przedsiębiorców obawia się wdrożenia certyfikatu ISO w swojej firmie. Jednak decydując się na współpracę z firmą Adees macie Państwo zapewnioną kompleksową opiekę doradczą. Na początku działań zostanie przygotowany specjalny audyt, którego analiza pozwoli przygotować dalszy plan podejmowanych działań. Następnie przygotowujemy plan szkoleń przeprowadzanych w firmie oraz przeanalizujemy, które działania należy dostosować w firmie, aby spełniała ona konkretne wymagania. W momencie, gdy wszelkie niezbędne zmiany zostaną wdrożone, wówczas można przejść do kolejnego etapu, czyli certyfikacji. Za przeprowadzenie tego etapu odpowiedzialny jest niezależny audytor ISO. Certyfikat nadawany jest na 3 lata. Po tym czasie następuje jego odnowienie.


  Wdrożenie certyfikatu ISO daje firmie wiele korzyści. Pozwala na poprawę wizerunku w oczach Klientów i zdobycie mocnej pozycji na rynku. Certyfikat ISO daje Klientom gwarancję jakości usług oferowanych przez Twoją firmę. Certyfikacja ISO to także doskonały sposób na wprowadzenie lepszej organizacji pracy wewnątrz przedsiębiorstwa, co przekłada się na zwiększoną wydajność.