ISO Katowice – wdrażanie systemów zarządzania jakością

+48 606 376 975 Kontakt

Chcesz szybko dowiedzieć się na czym polega certyfikacja ISO i ile to kosztuje?
Sprawdź krótki przewodnik "ISO w pigułce".



ADEES Katowice
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice
Tel. kom.: +48 606 376 975
Tel. stacj. 32 700 34 99
email: zapytania@adees.net


Firma ADEES oferuje kompleksowe usługi z zakresu doradztwa i wdrażania Systemów Zarządzania Jakością. Dzięki doświadczeniu w branży i bogatej wiedzy na temat ISO – wymogów i norm, możemy zaproponować realne wsparcie we wdrożeniu ISO w przedsiębiorstwie. Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą w celu opracowania najlepszej strategii dla Twojej firmy.


Zajmujemy się doradztwem i wdrażaniem następujących systemów zarządzania jakością:


 • ISO 9001
 • ISO 14001
 • ISO 27001
 • ISO 45001:2018

 • Wdrażanie ISO – zapraszamy do naszej siedziby w Katowicach


  Proces wdrażania ISO w danym przedsiębiorstwie można podzielić na dwa etapy. Pierwszym z nich jest doradztwo, drugim certyfikacja. W Firmie ADEES zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w sprawach związanych z wdrażaniem certyfikatu ISO w Państwa przedsiębiorstwie. Dzielimy się z Klientami naszą wiedzą i doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań, by kolejny, decydujący etap, czyli certyfikacja, odbyły się bez przeszkód.


  Do kogo kierujemy naszą ofertę? Doradztwo w zakresie certyfikacji ISO oferujemy Klientom z Katowic i pozostałych miast śląskiej aglomeracji. Do skorzystania z usług konsultanta ISO zapraszamy właścicieli średnich, małych, a także mikro przedsiębiorstw. Nasze doświadczenie potwierdzone jest licznymi referencjami zadowolonych Klientów.


  TAGI: Iso Katowice