ISO Wrocław – doradztwo, wdrożenie, certyfikacja

+48 606 376 975 Kontakt

Chcesz szybko dowiedzieć się na czym polega certyfikacja ISO i ile to kosztuje?
Sprawdź krótki przewodnik "ISO w pigułce".ADEES Wrocław
ul. Pl. Solny 14, lok. 3
50-062 Wrocław
Tel. kom.: +48 606 376 975
Tel. stacj. 71 707 11 53
email: zapytania@adees.net


Dlaczego warto zdecydować się na wdrożenie systemu zarządzania jakością? Wdrożenie w swoim przedsiębiorstwie norm ISO pozwala na usprawnienie działania, co z pewnością przełoży się na efektywność i wydajność pracy. Firmy decydujące się na wprowadzenie ISO zwiększają swoje szanse na sukces w swojej branży – niezależnie od tego, czy są to małe, średnie czy duże przedsiębiorstwa. Normy ISO pozwalają na wyróżnienie się spośród konkurencji i zyskanie zaufania Klientów. Firma Adees oferuje Klientom z Wrocławia pełną pomoc i wsparcie we wdrożeniu systemu zarządzania jakością. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, które pozwoli nam na sprawne przeprowadzenie wszystkich etapów.


Oferujemy profesjonalne doradztwo i wdrożenie następujących systemów zarządzania jakością:


 • ISO 9001
 • ISO 14001
 • PN-N-18001
 • ISO 27001
 • ISO 45001:2018

 • Wdrażanie certyfikatu ISO – oferta dla firm z Wrocławia


  Dlaczego warto wybrać firmę Adees? Mamy wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę z zakresu kontroli jakości i wdrażania certyfikatów ISO. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców z Wrocławia i okolic, jednak na naszym koncie mamy owocne współprace z wieloma firmami z całej Polski. O zaufaniu, jakim obdarzyli nas Klienci, świadczą referencje. Przygotowywaliśmy do wdrożenia certyfikatu ISO firmy z bardzo różnych branż, co pozwala nam na profesjonalne doradztwo i pełne przygotowanie do certyfikacji ISO. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa z Wrocławia oraz okolicznych miejscowości. Dopełnimy wszelkich starań, by etap przygotowawczy był przeprowadzony skrupulatnie – przygotujemy audyt i stworzymy strategię dopasowaną do Twojej firmy.


  ISO 9001 - certyfikacja i szkolenia dla firm z Wrocławia


  Jedną z norm, jaką warto wdrożyć w nowoczesnym przedsiębiorstwie jest norma 9001. Międzynarodowa norma ISO 9001 może być zastosowana w przedsiębiorstwie każdej wielkości. Bez znaczenia jest też profil działalności czy branża w jakiej działa dana firma. Do wdrożenia certyfikatu ISO 9001 zachęcamy również przedsiębiorców z Wrocławia, a także okolic. Nasi specjaliści przeprowadzą dokładną analizę sytuacji w Waszej firmie, określą rodzaj i liczbę niezbędnych szkoleń.


  Czego dotyczy norma 9001? Jest to norma, która ściśle określa wymagania dotyczące systemu zarządzania jakością. Wprowadzenie normy ISO 9001 pozwala na jeszcze lepsze zorganizowanie procesu produkcji lub świadczenie usług na wyższym poziomie niż przed certyfikacją. Wdrożenie ISO 9001 pozwala na lepsze zorganizowanie organizacji pracy, usprawnienie działań i wewnętrznej komunikacji pomiędzy pracownikami i działami. To wszystko przekłada się na lepszą obsługę Klienta.


  Na certyfikację ISO 9001 decydują się nie tylko firmy produkcyjne – choć to właśnie z tego sektora wywodzą się normy dotyczące jakości. Coraz częściej normę ISO 9001 decydują się wdrożyć firmy usługowe, a także placówki ochrony zdrowia, czy nawet organizacje samorządowe. Popularność normy 9001 w Polsce, a przede wszystkim w tak dynamicznie rozwijającym się mieście, jakim jest Wrocław, wynika z licznych korzyści, jakie niesie sobą wdrożenie tej normy.


  Certyfikat ISO - zalety, korzyści


  Jedną z ważniejszych zalet, jaka wynika z wdrożenia certyfikatu ISO 9001 do przedsiębiorstwa, jest poprawa wizerunku firmy. Firma mogąca pochwalić się posiadaniem certyfikatu ISO 9001, jest odbierana w oczach Klientów, jako rzetelne przedsiębiorstwo – partner, któremu można zaufać. Dlaczego firmy z Wrocławia powinny zdecydować się na wdrożenie normy ISO 9001? To nie tylko sposób na poprawienie wizerunku na rynku. Wdrożenie certyfikatu ISO 9001 w firmie wpływa także pozytywnie na rozwój biznesu i umożliwia start w wielu przetargach (często jednym z koniecznych wymagań do udziału w przetargu).


  ISO 9001 - korzyści wewnętrzne dla firm z Wrocławia


  Oczywiście wdrożenie certyfikatu ISO 9001 niesie za sobą również wiele korzyści wewnętrznych. Wprowadzenie systemu zarządzani jakością pozwala na zwiększenie stabilności działania firmy, a także zapewnienie powtarzalności procesów. To wszystko przekłada się na większą efektywność firmy i znaczną poprawę wyników. Ściśle określone procedury pozwalają na znacznie lepszą organizacje pracy i utrzymanie porządku, a także komunikacji między działami. Lepsza jakość usług, a także płynne współdziałanie poszczególnych działów przedsiębiorstwa przyczynia się do rozwoju firmy i umocnienia jej pozycji na rynku. Dużą zaleta wdrożenia normy ISO 9001 jest możliwość dopasowania jej do wymagań Klienta.


  Zapraszamy do siedziby naszej firmy we Wrocławiu wszystkich zainteresowanych wdrożeniem normy ISO 9001. Doradzimy jakie działania będą najodpowiedniejsze, zaplanujemy strategię wdrożenia ISO 9001 i w kompleksowy sposób przygotujemy Waszą firmę do certyfikacji.


  TAGI: szkolenie ISO 9001 Wrocław, szkolenia ISO Wrocław, szkolenie ISO Wrocław, wdrożenie ISO 9001 Wrocław, ISO szkolenia Wrocław, certyfikacja ISO Wrocław