ISO Rzeszów – kompleksowe i profesjonalne doradztwo

+48 606 376 975 Kontakt

Chcesz szybko dowiedzieć się na czym polega certyfikacja ISO i ile to kosztuje?
Sprawdź krótki przewodnik "ISO w pigułce".ADEES Rzeszów
ul. Wincentego Pola 18
35-021 Rzeszów
Tel. kom.: +48 606 376 975
Tel. stacj.: 17 71 50 375
email: zapytania@adees.net


Certyfikat ISO dla małych, średnich i dużych firm w Rzeszowie


Dlaczego warto starać się o certyfikat ISO? Certyfikacja Systemu Zarządzania Jakością dodaje przedsiębiorstwu prestiżu. Dla Klienta chcącego skorzystać z usług danej firmy to znak, że może liczyć na doskonałą jakość. Wdrożenie do przedsiębiorstwa certyfikatu ISO pozwala na ujednolicenie procesów produkcyjnych i przestrzeganie ścisłych zasad. Zdobycie certyfikatu ISO polecamy zarówno młodym firmom z Rzeszowa, jak i tym działającym już wiele lat na rynku, w ramach umocnienia swojej pozycji.


Proces certyfikacji firmy składa się z dwóch etapów: doradztwo i certyfikacja systemu. Na wstępie, w ramach doradztwa, przeprowadzany jest audyt systemu. Na podstawie takiego audytu tworzymy strategię działania, której efektem będzie dostosowanie działania przedsiębiorstwa do określonych norm. Przez cały czas przygotowań do certyfikacji, zapewniamy naszym Klientom merytoryczne wsparcie – doradzamy, przeprowadzamy niezbędne szkolenia, sugerujemy zmiany i kolejne kroki, jakie warto podjąć. Finałem przygotowań jest certyfikacja, przeprowadzana przez auditora ISO. Certyfikat ISO nie jest nadawany dożywotnie – zazwyczaj termin jego ważności wynosi 3 lata. Po tym okresie przeprowadzany jest audit nadzoru. Pozytywne przeprowadzenie certyfikacji i spełnienie wszystkich koniecznych warunków zakończone jest zatwierdzeniem certyfikacji.


Jak zdobyć certyfikat ISO – poradnik dla firm z Rzeszowa


Czym kierować się podczas wyboru firmy przygotowującej do wdrożenia certyfikacji ISO? Zdecydowanie warto zapoznać się z referencjami, jakie uzyskała firma – pozytywne opinie firm świadczą o rzetelności i profesjonalizmie firmy szkoleniowej. Koszt przygotowania do certyfikacji ISO firmy z Rzeszowa zależny jest od wielu czynników, między innymi od wielkości firmy i liczby szkoleń koniecznych do przeprowadzenia. Warto jednak pamiętać, że koszt certyfikacji ISO jest inwestycją w rozwój firmy. Zdobycie certyfikatu ISO wzmacnia pozycję firmy na rynku, umożliwia wzięcie udziału w przetargach, a także jest doskonałym działaniem PR-owym.