ISO Wrocław – doradztwo, wdrożenie, certyfikacja

Dlaczego warto zdecydować się na wdrożenie systemu zarządzania jakością? Wdrożenie w swoim przedsiębiorstwie norm ISO pozwala na usprawnienie działania, co z pewnością przełoży się na efektywność i wydajność pracy. Firmy decydujące się na wprowadzenie ISO zwiększają swoje szanse na sukces w swojej branży – niezależnie od tego, czy są to małe, średnie czy duże przedsiębiorstwa. Normy ISO pozwalają na wyróżnienie się spośród konkurencji i zyskanie zaufania Klientów. Firma Adees oferuje Klientom z Wrocławia pełną pomoc i wsparcie we wdrożeniu systemu zarządzania jakością. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, które pozwoli nam na sprawne przeprowadzenie wszystkich etapów.


Oferujemy profesjonalne doradztwo i wdrożenie następujących systemów zarządzania jakością:


 • ISO 9001
 • ISO 14001
 • PN-N-18001
 • ISO 27001
 • ISO 45001:2018

 • Wdrażanie certyfikatu ISO – oferta dla firm z Wrocławia


  Dlaczego warto wybrać firmę Adees? Mamy wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę z zakresu kontroli jakości i wdrażania certyfikatów ISO. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców z Wrocławia i okolic, jednak na naszym koncie mamy owocne współprace z wieloma firmami z całej Polski. O zaufaniu, jakim obdarzyli nas Klienci, świadczą referencje. Przygotowywaliśmy do wdrożenia certyfikatu ISO firmy z bardzo różnych branż, co pozwala nam na profesjonalne doradztwo i pełne przygotowanie do certyfikacji ISO. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa z Wrocławia oraz okolicznych miejscowości. Dopełnimy wszelkich starań, by etap przygotowawczy był przeprowadzony skrupulatnie – przygotujemy audyt i stworzymy strategię dopasowaną do Twojej firmy.


  TAGI: szkolenie ISO 9001 Wrocław, szkolenia ISO Wrocław, szkolenie ISO Wrocław, wdrożenie ISO 9001 Wrocław, ISO szkolenia Wrocław, certyfikacja ISO Wrocław

  ADEES Wrocław
  ul. Pl. Solny 14/3
  50-062 Wrocław
  telefon: 71 707 11 53
  email: zapytania@adees.net