ISO Kraków – doradztwo, wdrażanie i certyfikacja

+48 606 376 975 Kontakt

Chcesz szybko dowiedzieć się na czym polega certyfikacja ISO i ile to kosztuje?
Sprawdź krótki przewodnik "ISO w pigułce".ADEES Kraków
ul. Pl. Wolnica 13/10
31-060 Kraków
Tel. kom.: +48 606 376 975
Tel. stacj. 12 345 01 08
email: zapytania@adees.net


W dobie zwiększonej konkurencji spowodowanej globalizacją gospodarki, właściciele przedsiębiorstw stają przed wieloma wyzwaniami. Jednym ze sposobów na wyróżnienie się na tle konkurencji i zwiększenie zaufania Klientów jest wdrożenie systemów zarządzania jakością. Firma ADEES specjalizuje się w doradztwie i certyfikacji ISO. Nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje pełne wsparcie w procesie wdrażania systemów zarządzania jakością, w tym najpopularniejszego ISO 9001. Zapraszamy firmy z Krakowa i okolic na konsultacje dotyczące wdrożenia certyfikatów ISO.


Oferujemy doradztwo i wdrażanie następujących systemów zarządzania jakością:


 • ISO 9001
 • ISO 14001
 • ISO 27001
 • ISO 45001:2018

 • Certyfikacja ISO – praktyczne wskazówki dla firm z Krakowa


  Wdrażanie norm jakości w przedsiębiorstwie można podzielić na dwa etapy. Pierwszym z nich są konsultacje, drugim – certyfikacja systemu. Każdy z tych etapów przeprowadzany jest przez inną jednostkę specjalnie do tego celu powołaną. Firma Adees oferuje Klientom kompleksową pomoc w przygotowaniu się do certyfikacji ISO. Przeprowadzamy konsultacje, analizujemy sytuację przedsiębiorstwa i na tej podstawie budujemy dalszą strategię działania. Dzięki nam udało się wdrożyć certyfikat ISO w wielu polskich przedsiębiorstwach.


  Dlaczego warto wdrożyć certyfikat ISO w Krakowie?


  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pracy z właścicielami zarówno małych jak i dużych firm zdaję sobie sprawę z tego, jakie są ich obawy i potrzeby. Wielu przedsiębiorców ma wątpliwości, czy wdrożenie certyfikatu ISO jest dobrym krokiem w rozwoju firmy. Czy będzie to dobra inwestycja? Czy też może dodatkowy wydatek?


  Wdrożenie certyfikatu ISO ma bardzo wiele plusów, które odczują zarówno właściciele firm, pracownicy, jak i Klienci. Trzeba pamiętać, że wdrożenie certyfikatu ISO jest w dużej mierze działaniem PR-owym. Posiadanie certyfikatu to coś czym nie tylko wypada, ale nawet należy się pochwalić partnerom biznesowym oraz klientom. Dlaczego? Posiadanie certyfikatu ISO to znak, że w firmie wszystko działa w odpowiedni sposób, że jesteśmy rzetelni, warto nam zaufać i podjąć współpracę z nami. Dlatego, jeżeli chcecie wzmocnić pozycję swojej firmy, doskonałym pomysłem będzie przeprowadzenie certyfikacji. Jedną z najczęściej wprowadzanych norm jest ISO 9001. Jest to rodzaj certyfikatu który można wdrożyć praktycznie niezależnie od wielkości firmy, branży i rodzaju działalności.


  Kolejną korzyścią wiążącą się w wprowadzeniem ISO, jest znaczna poprawa działania firmy. Ustanowienie pewnych zasad i reguł, a także konieczność ich przestrzegania przez kadrę zarządzającą i pracowników sprawia, że wszystko działa lepiej. Certyfikacja ISO pozwala poprawić komunikację zarówno wewnątrz działu, jak i pomiędzy nimi. Wdrożenie odpowiedniego certyfikatu pozwala na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy, a także na wdrożenie racjonalnej produkcji i działań proekologicznych. Lepsze działanie firmy przekłada się także na lepsze wykonywanie usług, sprawniejszą produkcję, wyższą jakość produkcji, a co za tym idzie lepsza obsługę Klienta. zlecenia mogą być realizowane jeszcze szybciej i sprawniej. To z pewnością zostanie docenione przez klientów.


  Poprawa wyników produkcji i poprawa wizerunku w oczach klientów są trudne do wycenienia. Dlatego też przeprowadzenie certyfikacji ISO nie powinno być traktowane jako wydatek, a raczej jako inwestycję w rozwój firmy i poprawę jej działania.


  Kraków jest szczególnym miastem na mapie Polski. W tym historycznym mieście od kilku lat obserwuje się intensywny rozwój inwestycji. Kraków wybierany jest zarówno przez polskie, jak i zagraniczne przedsiębiorstwa oraz międzynarodowe korporacje. Dlatego też prowadząc biznes w Krakowie warto zadbać o to, by wyróżnić się spośród konkurencji. Wdrożenie certyfikatu ISO do Twojej firmy z pewnością przyciągnie uwagę Klientów i wartościowych partnerów biznesowych.


  Koszt wdrożenia certyfikatu ISO w Krakowie


  Bardzo często Klienci z Krakowa zwracają się do nas z pytaniem: ile kosztuje certyfikacja ISO? Wątpliwości dotyczące ceny przeprowadzenia certyfikacji najczęściej mają właściciele niewielkich firm, dla których każdy wydatek jest bardzo istotny. Nie można jednoznacznie określić ceny certyfikacji. Wysokość kosztów określana jest bezpośrednio dla każdej firmy, po uprzedniej analizie sytuacji w przedsiębiorstwie. Trudność ustalenia przedziału cenowego dla certyfikacji ISO polega na złożoności tego procesu. Pierwszym kosztem jest przygotowanie pracowników do certyfikacji. Bardzo często etap ten wymaga przeprowadzenia licznych szkoleń, które w odpowiedni sposób przygotują pracowników do certyfikacji.


  Wybierając firmę, która przeprowadzi szkolenia przygotowujące do certyfikacji warto zwrócić uwagę na doświadczenie. Przeprowadziliśmy dziesiątki pomyślnych przygotowań zakończonych zdobyciem certyfikatu ISO. Oferujemy kompleksową pomoc w przygotowaniu do certyfikacji ISO – od analizy sytuacji w przedsiębiorstwie, przez ustalenie, jakie szkolenia są niezbędne, aż po przeprowadzeni tych szkoleń, czy zapewnienie materiałów dydaktycznych.


  TAGI: Iso Kraków